XXXII Memoriał Ireny Szydłowskiej, 20-21.06.2015r., Warszawa

W miniony weekend odbył się Memoriał Ireny Szydłowskiej. Na torach łuczniczych Klubu Sportowego Drukarz zjawiło się niemal 80 zawodników z całego świata. Klub ŁKS Radom był reprezentowany przez grupę kadetów oraz jednego juniora.

lucznictwo-szydlowska (6)

Bardzo udany występ zaliczyła Dagmara Grzyb, która po kwalifikacjach została sklasyfikowana na 3 miejscu, do miejsca pierwszego dzieliły ją jedynie 2 punkty. Po najbardziej emocjonującym elemencie turnieju, jakim są rundki, Dagmara finalnie zdobyła srebrny medal. Wyprzedziła ją jedynie Kamila Napłoszek ze Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont z Warszawy.

Panowie Mikołaj Klochowicz oraz Bartłomiej Brondel, po rundzie kwalifikacyjnej zostali sklasyfikowani na 10 i 12 miejscu.

Wśród juniorów, klub ŁKS reprezentował Igor Banach. Po eliminacjach zajął 16miejsce, jednak po rundkach doszedł do 1/8 finału.

Poza kwalifikacją indywidualną nasi zawodnicy strzelali w tak zwanych Mikstach, nasz klub w tej kategorii reprezentowali Dagmara wraz z Mikołajem Klochowiczem, finalnie zdobyli 4 miejsce.