Halowe Mistrzostwa Mazowsza – Puchar Burmistrza Piaseczna

W dniu 07.04.2019 r. w Piasecznie odbyły się Halowe Mistrzostwa Mazowsza – Puchar Burmistrza Piaseczna. W zawadach wystartowało dziesięciu zawodników Ł. K. S. Radom. Najwyższy wynik uzyskał Frąk Filip, który wśród juniorów zdobył srebrny medal, a jego kolega klubowy Stankowski Mikołaj uplasował się na miejscu czwartym. Wśród seniorów Klochowicz Mikołaj zajął 10 miejsce, Wójcik Marek 23 miejsce, a Magdalena Klochowicz uplasowała się na miejscu 10. W kategorii młodziczek Małgosia Zawadzka zajęła 5 miejsce, a Wójcik Weronika 6 miejsce. Wśród młodzików Starzomski Jakub sklasyfikowany został na miejscu 5, Trześniewski Bartosz na miejscu 6 , a Karasek Gustaw na miejscu 8. https://lks.radom.pl/galeria/nggallery/lucznictwo/-Halowe-Mistrzostwa-Mazowsza—Puchar-Burmistrza-Piaseczna

 Halowe Mistrzostwa Mazowsza - Puchar Burmistrza Piaseczna