Halowe Mistrzostwa Mazowsza, Teresin, 2015

Zawodnicy z Mazowsza po raz kolejny mieli okazję sprawdzić swoje siły na halowych zawodach łuczniczych. Zawody po raz kolejny rozegrano na hali sportowej w Teresinie. Mimo braku wielu zawodników, frekwencja była zaskakująco bardzo wysoka. Mazowsze reprezentowali zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych od kategorii dziecko, po seniorów.

Spośród zawodników ŁKS Radom, najlepiej spisał się Bartłomiej Brondel. Po rundzie kwalifikacyjnej uzyskał 274pkt, plasując się tym samym na drugim miejscu. Mikołaj Klochowicz w końcowej kwalifikacyjnej był ósmy.

Spośród kadetek, Dagmara Grzyb, zajęła 5 miejsce.

Nasz klub reprezentowali także: Piotr Jeżak oraz Stój Seweryn.

Po rundzie kwalifikacyjnej rozegrano tradycyjny system rundek. W pierwszym przejściu reprezentanci ŁKS trafili na siebie dwaj klubowi koledzy: Piotr Jeżak oraz Mikołaj Klochowicz, z wynikiem 3:7, wygrał Klochowicz. Kolejny pojedynek stoczył z Kołodziejskim Michałem z Mazowsza Teresin. Seweryn Stój rozegrał pojedynek z Tymoteuszem Haman, reprezentujący klub MKŁ Strzała, przegrywając 6:2. Nasz srebrny medalista w pierwszym przejściu pokonał Roberta Suskiego, zawodnika Zamłynie Radom, 7:1, a następnie pokonał wyżej wymienionego Tymoteusza Haman. Bartłomiej Brondel kolejny pojedynek stoczył z Kołodziejskim Michałem, wygrywając 7:3. Finalne starcie o złoty medal przegrał jedynie z Piotrem Starzyckim.

Grzyb Dagmara stoczyła pojedynek z Agnieszką Grądzik z Mazowsza Teresin, przegrywając 4:6.

bartłomiej_brondel

Nasz srebrny medalista, Bartłomiej Brondel, zdjęcie pochodzi z galerii KS Drukarz

Wyniki zawodów, Teresin >>