Krajowe Zawody Łucznicze dla dzieci i młodzików w Bodzentynie

Krajowe Zawody Łucznicze dla dzieci i młodzików w Bodzentynie już za nami. Młodsi podopieczni Iwony Trześniewskiej spisali się na medal:)

ŁKS Radom w klasyfikacji drużynowej zajął II miejsce. Wśród młodzików Marek Gajda zajął wysokie 3 miejsce, w tej samej kategorii wiekowej Wiktoria Zych została złotą medalistką. Wiktoria była bezkonkurencyjna, pozostawiła swoje rywalki w tyle:)

Wśród dzieci starszych najlepiej spisała się Gosia Zawadzka – zajęła II miejsce, koledzy klubowi Krystian Kowalczyk i Jakub Starzomski zajęli kolejno 4 i 5 miejsce. Nasza pracowita i niezwykle ambitna klubowiczka – rekordzistka – Daria Jachowska debiutowała na tych zawodach.

W kategorii apacz 1 miejsce bezapelacyjnie należało do Igora Falkiewicza, Kuba Falkiewicz zajął 3 miejsce, a Zuzia Jabłońska stanęła tuż za podium zajmując 4 miejsce

Gratulujemy trenerce i wszystkim zawodnikom:) 

zdjęcia bodzentyn >>>