Puchar Lata na Międzynarodowych Zawodach w Wolbromiu

łucznictwo radom

W miniony weekend zostały rozegrane kolejne zawody z udziałem podopiecznych trenerki ŁKS Radom Iwony Trześniewskiej. Młodsza grupa zawodników rywalizowała o Puchar Lata na Międzynarodowych Zawodach w Wolbromiu.

Klub reprezentowało ośmiu zawodników. W kategorii dzieci młodsze – chłopcy złoty medal ponownie wywalczył Jakub Falkiewicz, brązowy medal – Igor Falkiewicz. Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Zuzanna Jabłońska. Maluchy w klasyfikacji drużynowej zajęły III miejsce. Ich starsi koledzy także uplasowali się na wysokich pozycjach. Małgorzata Zawadzka była trzecia wśród dziewcząt, a Jakub Starzomski czwarty wśród chłopców. Po raz pierwszy w zawodach brał udział Krystian Kowalczyk i zajął VI miejsce. W kategorii młodzików Marek Gajda uplasował się na III miejscu, a Wiktoria Zych była ósma.

Starsi zawodnicy Jachowski ŁKS Radom Filip Frąk, Mikołaj Stankowski i Dawid walczyli o Puchar Polski Juniorów Młodszych w Zamości, a Igor Banach w XXXIV Międzynarodowym Memoriale Ireny Szydłowskiej w Warszawie.

Przejdź do galerii >>