Memoriał Trenerów Trześniewskich, 26-27.11.2022r. Radom

Zawodnicy ŁKS Radom uczcili pamięć o swoich trenerach podczas dwudniowych zmagań w Memoriale Trenerów Trześniewskich. W sobotę najlepiej spisała się Weronika Wójcik, która wywalczyła złoty medal w kategorii juniorek młodszych. Wśród juniorów Krzysztof Rychlik zajął 7 miejsce, a nasi seniorzy kolejno 9 miejsce Marek Wójcik, 10 miejsce Mariusz Urbaniak, 12 miejsce Andrzej Gawąd.
W niedzielę, w kat. dzieci złoty medal wywalczył Jędrzej Nowak, a jego młodszy kolega Szymon Sołtysiak uplasował się tuż za podium 4️⃣. Na 5 miejscu zmagania zakończyła Blanka Stępień. W kat. dziecko młodsze srebrny medal zdobył Leon Nowak. Młodziczki wywalczyły kolejno 9 miejsce – Anastazja Gospodarczyk, 10 miejsce – Pola Stepień. W zawodach wystartowała również nasza koleżanka z Ukrainy Natalia Lemonsova, która swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęła podczas zajęć „Łucznictwo dla każdego – integracja Polsko-Ukraińska” Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników, a szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy wystartowali w zawodach łuczniczych: Natalia, Blanka, Jędrzej, Leon i Szymon witajcie w klubie ŁKS RADOM 🤝
 
ŁKS Radom, Memoriał Trenerów Trześniewskich