Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 11.06.2016r., Supraśl

DSC_003810-11 czerwca 2016 odbyły się Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Supraślu. Mimo trudnych warunków pogodowych, jak silny wiatr, deszcz i niska temperatura  zawodnicy Trenerki ŁKS Radom – Iwony Trześniewskiej spisali się bardzo dobrze. Wśród młodzików starszych najlepszy z Radomian był Filip Frąk, który zajął 5 miejsce z nowym rekordem życiowym 533 pkt. Warto dodać, że Filip strzela dopiero kilka miesięcy. Mikołaj Stankowski zajął 12 miejsce z wynikiem 476 pkt. Podopieczni Iwony Trześniewskiej wśród młodzików starszych drużynowo zdobyli srebrny medal, pokonali ich jedynie zawodnicy Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont!
Wśród młodzików młodszych  Marek Gajda  ustanowił nowy rekord życiowy 570 pkt. Ustalił też nowy rekord życiowy na 20m gdzie strzelił 308 pkt. Finalnie zajął 9 miejsce.

Na MMM swoich sił próbowali też zawodnicy UKS Południe. Klub był reprezentowany przez dwóch młodzików młodszych Bartosza Głogowskiego oraz Dawida Majchrzaka. Były to pierwsze zawody na taką odległość dla chłopców, mimo niesprzyjających warunków zawodnicy nie zniechęcali się i dzielnie strzelali do końca.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

DSC_0057