Mistrzostwa Polski Młodzików – Kielce

Kolejne zawody na torach KS Stella w Kielcach za nami. MPM to najważniejsza impreza sportowa dla tej kategorii wiekowej. Możemy mówić o rekordowej frekwencji i liczbie startujących zawodników na torach łuczniczych KS Stella. W kategorii młodzików strzelało 170 chłopców, zgłoszono 43 męskie drużyny, natomiast w młodziczkach 209 dziewcząt i 60 drużyn!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Marek Gajda w zespole Mazowsza I (Majstrewicz Tadeusz, Marek Gajda Kultys Jakub, Michalak Maciej) został złotym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików. Indywidualnie Marek zajął 21 miejsce, strzelił łącznie 598 pkt. Po pierwszej odległości –  50m – Marek wystrzelił 297pkt, natomiast na 30 m – 301 pkt. Na zawodach startowała także nasza złota medalistka z zawodów w Bodzentynie, Wiktoria Zych strzeliła na 50m – 250pkt, na 30m –  255pkt (505 pkt). Drużyna dziewcząt Mazowieckie I (Lisiecka Ewelina, Zych Wiktoria, Żurko Monika, Sińska Gabriela) zajęła 23 miejsce

W kategorii zespołów mieszanych mikst Wiktoria z Markiem zajęli 37 miejsce.

Gratulujemy

wyniki MPM Kielce