Mistrzostwa Polski Studentów, 4.10.2014r., Kraków

Pierwszy weekend października był pełen łuczniczych emocji. W ten piękny słoneczny dzień W Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Studentów. Jedyną zawodniczką reprezentującą ŁKS, a zarazem Uniwersytet Warszawski była Emilia Jędra. Nasza reprezentantka strzelała w kategorii łuków klasycznych indywidualnej rundy Ł-AB na odległości 70,60,50,30m. Studentka ŁKS strzeliła kolejno 268pkt, 308pkt, 276pkt oraz 323pkt, w sumie 1175pkt. Finalnie w kategorii Ł-AB zajęła 5 miejsce, zajmując najwyższą lokatę wśród radomskich łuczniczek.

Mówiąc o kwalifikacjach zespołowych kobiet drużyna AZS Warszawa była bezkonkurencyjna. W składzie: Tyszko Paulina (1297pkt), Ćwiklińska Zuzanna (1270pkt), Jędra Emila (1175pkt), Bańkowska Sylwia (1048pkt). Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce, pokonując AZS Kraków, Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław, a także AWF Kraków.

Kolejną medalową kategorią były miksty. Emilia Jędra wraz z Rafałem Chojna zdobyli miejsce tuż za podium. Wynik 2226pkt dał im czwartą lokatę.

Emilce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów;-)