MMM Zamość, 14.06.2014r.

Na zawodach w Zamościu, które odbyły się 14.06 nasi zawodnicy potwierdzili swoją formę przywożąc medale oraz zdobywając punkty dla klubu.

Wśród młodziczek starszych bezkonkurencyjna była Dagmara Grzyb z wynikiem 593. Po strzelaniu na dalsze odległości (50m) uzyskała 286pkt, natomiast po drugiej odległości (30m) uzyskała 316 pkt, co dało jej przewagę nad pozostałymi zawodniczkami. Pozostali reprezentanci ŁKS-u wypadli nieco gorzej. Piotr Jeżak, który na ostatnich zawodach o Puchar Wójta Gminy Zakrzew zdobył złoty medal, uplasował się na 5 miejscu z wynikiem 571pkt (50 m – 286pkt, 30m – 255 pkt), jego klubowi koledzy zdobyli 11 miesjce (366 pkt) – Seweryn Stój oraz 13 miejsce Dominik Szpilski z wynikiem 306pkt.

W kategorii zespołowej drużyna Mazowieckie III , w składzie Jakub Szymański (KS Drukarz Warszawa), Jeżak Piotr (ŁKS Radom) oraz Karol Byzdra (SŁ Marymont Warszawa) wywalczyli złoty medal mistrzostw zdobywając łącznie 1680pkt. Zespół Mazowieckie IV w składzie Przybysz Rafał (LKS Mazowsze Teresin), Seweryn Stój (ŁKS Radom) oraz Szpilski Dominik (ŁKS Radom) usplasowali się tuż za podium zdobywając 4 miejsce. Równie dobrze wypadły dziewczęta, zdobywając 1406 pkt łącznie. Zespół Mazowieckie I zdobył złoty medal, w składzie: Dagmara Grzyb (ŁKS Radom), Weronika Bińkowska (KS Ożarowianka) oraz Kalinowska Joanna (LKS Mazowsze Teresin).

Zawodnicy potwierdzili swoją formę. Dodatkowo na Zawodach Strefowych do OOM Bartek Brondel uzyskał kwalifikację na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wyniki MMM