Świętokrzyska Baba Jaga, 3.06.2017r., Bodzentyn

3 czerwca 2017 młodsi zawodnicy ŁKS Radom walczyli w zawodach o Świętokrzyską Baby Jagę zorganizowanych przez ULKS GROT Bodzentyn.

Zawody odbyły się w pięknej scenerii zalewu w Wilkowie. Pogoda dopisała. Zawodnicy ŁKSu oprócz medali, wywalczyli także dwie Baby Jagi. W kategorii dzieci złoty medal zdobył Jakub Starzomski, a jego koleżanka Małgorzata Zawadzka brązowy medal. W kategorii łuki Apacze złoty medal zdobył Jakub Falkiewicz, jego starszy brat Igor srebrny medal. Kuba i Igor wystrzelali na zawodach takie same wyniki. O złoty medal postanowili zawalczyć w barażu. Lepszy był Kuba, który strzelił 9, a jego brat 8. Swoją postawą udowodnili, że są sportowcami z górnej półki Zuzia Jabłońska, najmłodsza zawodniczka na tych zawodach zajęła 5 miejsce. Statuetki Baby Jagi wywalczyli Jakub Starzomski i Jakub Falkiewicz. Zawodnikom gratulujemy.