VIII Memoriał Józefa Trześniewskiego, 29.11.2014 r. w Radomiu.

W sobotę odbył się już VIII Memoriał im. Józefa Trześniewskiego, tym samym rozpoczęliśmy sezon halowy.

Po rundach kwalifikacyjnych wśród seniorek Emilia Jędra zajęła 5 miejsce z wynikiem 520pkt. Dagmara Grzyb – juniorka młodsza, zajęła 2 miejsce z wynikiem 529pkt. Juniorzy młodsi po kwalifikacjach zajęli kolejno: 2 miejsce – Mikołaj Klochowicz (508pkt), 3 miejsce – Bartłomiej Brondel (497pkt), 4 miejsce – Piotr Jeżak (447pkt), a także ich klubowi koledzy: 9-miejsce – Gutkowski Maciej (360pkt) oraz 1o miejsce – Kubis Krzysztof (344 pkt).

Po rozegraniu pojedynków Emilia Jędra utrzymała 5 miejsce, a Dagmara Grzyb 2 miejsce. Sytuacja zmieniła się wśród juniorów młodszych. Najlepiej wypadł Bartłomiej Brondel, który finalnie zajął 3 miejsce. Mikołaj Klochowicz został uplasowany na 6 miejscu, Piotr Jeżak na 7 miejscu, natomiast Maciej Gutkowski na 8 miejscu.

Wyniki zawodów, Memoriał im. J. Trześniewskiego, Radom