XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie, Warszawa 2017

XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie w tym roku odbyła się na torach łuczniczego klubu sportowego Drukarz Warszawa. Jest to największa impreza dla kadetów, w której startują zawodnicy z całej Polski. ŁKS Radom reprezentowany był przez Filipa Frąka, Dawida Jachowskiego oraz Mikołaja Stankowskiego. Trenerka Iwona Trześniewska jest zadowolona i dumna ze swoich podopiecznych. Wszyscy wystrzelali rekordy życiowe na najważniejszych dla nich zawodach, jakim jest Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Chłopcy poprawili też swoje pozycje z kwalifikacji zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

W kwalifikacjach Mikołaj wystrzelał 1148 pkt, Dawid 871pkt, natomiast Filip 1122 pkt. W klasyfikacji klubowej początkowo chłopcy zajmowali 15 miejsce, jednak po pojedynkach zespołowych zajęli 11 miejsce.

wyniki zespolowe wyniki drużynowe

OOM 2017 >>>