Zawody Noworoczne dla Dzieci i Młodzików, 21.01.2023r., Warszawa

W sobotę 21 stycznia najmłodsi zawodnicy ŁKS Radom oraz UKS Południe wystartowali w Halowych Zawodach Noworocznych dla Dzieci i Młodzików w Warszawie. Zawody te były jednocześnie zakończeniem zimowego cyklu dla młodzików i dzieci.

Małgosia Dąbrowska z UKS Południe świetnie się spisała uzyskując 276pkt i zdobywając brązowy medal. Do drugiego miejsca zabrakło jej zaledwie 3 punktów. W klasyfikacji ogólnej zawodniczka UKS uplasowała się również na podium – na 3 miejscu.

Złoty medal w kat. dzieci wywalczył Jędrzej Nowak zdobywając 296pkt. Świetnie spisali się również jego młodsi koledzy Leon Nowak (247pkt) i Danylo Ivchenko (245 pkt) oraz koleżanka Blanka Stępień (255pkt), którzy niedawno rozpoczęli swoją przygodę z łucznictwem.
W kat. młodzik niezłe wyniki, jak na początek sezonu, odnotowali Anastazja Gospodarczyk (370pkt), Pola Stępień (441pkt) i Antoni Rafalik (405pkt).
 
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów;)
 
 
 

 

 

 

foto: R. Marcinkiewicz