Zawody o Puchar Wójta Gminy Zakrzew, 31.05.2014r., Dąbrówka Podłężna

Kolejny weekend sportowych zmagań za nami. Nareszcie zawody rozegrane były w piękny słoneczny dzień, łucznikom przeszkadzał jedynie (lub aż:) silny wiatr. Występ w Dąbrówce Podłężnej był udany dla naszych podopiecznych. W kategorii młodzik zwyciężyła Dagmara Grzyb uzyskując 624pkt, klubowy kolega Piotr Jeżak uplasował się na 2 miejscu, zdobywając 588pkt. Najmłodsza podopieczna ŁKS-u Asia Kęsiak zdobyła 7miejsce. Zaprzyjaźniony i współpracający z ŁKSem, klub UKS Południe był reprezentowany przez Piotra Wasiaka, który wśród młodzików młodszych zdobył 4 miejsce oraz Jakuba Kłosa, który finalnie znalazł się na 6 miejscu w kategorii dziecko starsze. Wszystkie wyniki wykazują progres i dają nadzieję, że nasi zawodnicy równie dobrze wypadną w kolejnych zawodach w Zamościu.