Złoty Liść Jesieni, 3.10.2015r., Kielce

łuczniczy klub sportowy radom

W pierwszą sobotę października tradycyjnie odbyły się zawody dla młodzików i dzieci Złoty Liść Jesieni. Najmłodsi podopieczni ŁKS Radom oraz UKS Południe mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na zawodach. Dla wielu zawodników było to ogromne wyzwanie, ponieważ swoją przygodę z łucznictwem rozpoczęli zaledwie kilka tygodni wcześniej. Zawody rozegrano tradycyjnie na torach łuczniczych Klubu Sportowego „Stella” w Kielcach.

ŁKS Radom

Młodzik: 12. Mikołaj Stankowski, 17. Marek Gajda 

Młodziczki: 17. Mieszalska Wanda, 20. Chabros Zuzanna

Dzieci starsze: 16.Krzyżanowski Bartłomiej 

APACZE (CHŁOPCY):  4. Starzomski Jakub, 19. Krzyżanowski Przemysław

APACZE (DZIEWCZYNKI): 5. Kołodziejczyk Hanna, 12. Kot Antonina

UKS Południe

Młodzicy starsi: 7. Klusek Rafał

Młodzicy: 24. Suski Hubert, 25. Majchrzak Dawid

Dzieci starsze: 15. Głogowski Bartosz

 

  Przejdź do galerii >>