Złoty Liść Jesieni, 8.10.2016r, Kielce

Zawodnicy ŁKS Radom w miniony weekend brali udział w zawodach „Złotych Liść Jesieni”, które tradycyjnie zostały rozegrane na torach łuczniczych KS Stella. Podopieczni Trenerki Iwony Trześniewskiej świetnie spisali się, tym samym potwierdzili swoją formę. Dla niektórych były to pierwsze zawody, młodzi adepci dzielnie walczyli o najwyższą ilość punktów. Na szczególną uwagę zasługuje występ Małgosi Zawadzkiej, która strzela zaledwie od miesiąca, a pokonała wszystkich w swojej kategorii strzelając 650pkt! 🙂

Dzieci -łuki Apacze:

Falkiewicz Igor 3 m., Falkiewicz Jakub 4m., Jabłońska Zuzanna 7 m., Kowalik Oliwia 9 m.

Dzieci starsze:

Zawadzka Małgorzata 1 m.,

Zaborska Dominika 4 m.,

Starzomski Jakub 4 m.

Młodzik młodszy:

Gajda Marek 4 m.

Młodzik starszy :

Frąk Filip 5 m.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów!

Zawodnicy UKS Południe:

Bartosz Głogowski – 8 miejsce oraz Dawid Majchrzak -11 miejsce